Główna  /  Dla szkół  /  Wycieczki na 3 i więcej dni

WIEDEŃ - BRATYSŁAWA - TATRALANDIA

Austria / Wiedeń / Wiedeń / Słowacja / / Bratysława / Słowacja / Aquapark Tatralandia / Liptowski Mikulasz

WIEDEŃ - BRATYSŁAWA - TATRALANDIA

DLA MŁODIEŻY

Profil: wycieczka

Cena: 1 775 zł

Rezerwuj Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 81 534 60 10
  • kom. 790 787 787
  • Pon - Pt: 9.00 - 17.00 / So: 10.00 - 21.00

Opis:

MORAWSKI KRAS - ORAWA - WIEDEŃ – BRATYSŁAWA

Dzień 1
Wyjazd  w godzinach porannych, przejazd do Skalnego Młyna; przejazd ekologicznym pociągiem do Jaskiń Punkevni i zwiedzanie jaskiń, które swą nadzwyczajną popularność zyskały dzięki temu, że umożliwiają odwiedzającym dostanie się na dno przepaści Macocha oraz oferują spływ łódeczkami na podziemnej rzeczce Punkvi. przejazd  do hotelu w okolicach Wiednia, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2
Śniadanie, przejazd do centrum Wiednia: zwiedzanie miasta z przewodnikiem wiedeńskim: Stare Miasto z katedrą Św. Stefana, Graben Str., Hoher Markt, Plac Am Hof; rezydencja cesarska – Hofburg;  monumentalne budowle wokół Ringu: Opera, Plac Marii Teresy, Parlament, Ratusz, Teatr Zamkowy, Uniwersytet, Kościół Wotywny, ogrody miejskie; przejazd przez dzielnicę z ciekawą architektonicznie zabudową Hundertwassera, wzgórze Kahlenberg z kościołem św. Józefa. powrót do hotelu, obiadokolacja nocleg.

Dzień 3
Śniadanie, przejazd do Wiednia i dalsze zwiedzanie centrum miasta : Schönbrunn - dawna letnia  rezydencja cesarska – pałac i ogrody. Przejazd do Bratysławy: spacer po Starym Mieście  – Rynek z Ratuszem, Katedra, Zamek, Pałac Prezydencki. Przejazd na obiadokolację i nocleg na północ Słowacji.

Dzień 4
Śniadanie, przejazd do Tatralandii i całodzienna zabawa w wodnym kompleksie (wody termalne, liczne zjeżdżalnie itp.)
Powrót  do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5
Śniadanie, przejazd do Orawskiego Zamku – najpiękniejszego i najlepiej zachowanego zamku na Słowacji – zwiedzanie z zamkowym przewodnikiem. Powrót do Lublina w godzinach wieczornych.


 

W cenie:

Cena zawiera:
transport autokarem; 2 noclegi w Wiedniu,  2 nocleg na Słowacji, hotel/pensjonat, pokoje 2,3, 4-osobowe z łazienkami, wyżywienie: 4 śniadania i 4 obiadokolacje, ubezpieczenie NNW i KL; pilot ze strony biura, przewodnik lokalny w Wiedniu i Bratysławie; podatek VAT

Zakwaterowanie: 2 noclegi w A&T Hostel http://athostel.com – pokoje 4 lub 6 osobowe (łóżka piętrowe) łazienkami, śniadanie w formie bufetu, obiadokolacje serwowane, oraz 2 noclegi w pensjonacie na Słowacji – pokoje 2 – 4 osobowe z łazienkami

Cena nie zawiera:

Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, proponujemy następujące wstępy: Jaskinia w Czechach, Schönbrunn, Katedra w Bratysławie, Tatralandia, Zamek Orawski
W sumie na bilety wstępu należy zabezpieczyć: 65 euro.

, opłaty TFG i TFP

Uwagi:

Cena kalkulowana jest dla grupy 80 uczniów, w przypadku mniejszej ilości osób, które zgłoszą się na wycieczkę cena może ulec zmianie!

Plan:

WIEDEŃ - BRATYSŁAWA - TATRALANDIA/1

Terminy

please wait...

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...