Główna  /  Kolonie i obozy  /  Krajowe

WAKACJE W TOLO

Grecja / Argolida / Tolo

WAKACJE W TOLO

DLA MŁODIEŻY

Profil: kolonie, zagraniczne, zwiedzanie

Cena: 3 200 zł

Rezerwuj Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 81 534 60 10
  • kom. 790 787 787
  • Pon - Pt: 9.00 - 17.00 / So: 10.00 - 21.00

Opis:

OBÓZ - KOLONIE: WAKACJE W GRECJI  

Tolo - grecka miejscowość letniskowa położona ok. 2 km od Nafplio na terenie Argolidy we wschodniej części Peloponezu. Położona w samym sercu Zatoki Argolidzkiej charakteryzuje się spokojnym, bardzo ciepłym morzem i długą plażą, ciągnącą się wzdłuż całej miejscowości. W bardzo bliskiej odległości znajdują się teatr w Epidauros, Argos, Tiryns i Mykeny, historyczna, pierwsza stolica nowożytnej Grecji - Nafplio z jego dwiema twierdzami Akronauplią, Palamidi i zameczkiem Bourtzi na wodach zatoki, a przy każdej z tras drogowych do Aten leżą antyczny Korynt i jego podniebna twierdza Akrokorynt.

W cenie:

-transport autokarem; noclegi i wyżywienie  wg programu:
- pilot oraz opieka pedagogiczna, ubezpieczenie KL i NNW,
- podatek VAT, opłatę za TFG i TFP

 

Uwagi:

Cena nie zawiera biletów wstępu, napojów do obiadokolacji, wyżywienia w trakcie drogi. Na bilety należy zabezpieczyć ok. 40 euro (dotyczy młodzieży do 18 l., starsi powinni zabezpieczyć ok. 80 euro). 

UWAGA!!! Uczestnik musi posiadać dokument tożsamości: dowód osobisty lub  paszport!!!
 

Plan:

Dzień 1

Dzień 1

Wyjazd z Polski w godzinach porannych. Przejazd przez Słowację, Węgry i Serbię.
Obiadokolacja i nocleg tranzytowy w okolicy Belgradu.
Dzień 2

Dzień 2


Śniadanie.
Przejazd przez, Serbię, Macedonię do Grecji, do Kalambaki.
Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 3

Dzień 3

Śniadanie, objazd Meteorów - najsłynniejszych greckich klasztorów, zwiedzanie największego z nich: Megameteoru – klasztoru Przemienienia Pańskiego, wizyta w Wytwórni Ikon wraz z pokazem „pisania” ikon, przejazd do Tolo, późna obiadokolacja i nocleg
Dzień 4 – 8

Dzień 4 – 8

Pobyt w Tolo. Śniadania i obiadokolacje; odpoczynek, plażowanie, w trakcie pobytu wycieczka:
Mykeny: Lwia Brama, Pałac Agamemnona, malownicze mury obronne oraz Grób Agamemnona. Przejazd do Epidauros: pozostałości starożytnego uzdrowiska, teatr zbudowany przez Polikleta Młodszego w IV w. p.n.e. Zwiedzanie Nafplion – pierwszej stolicy nowożytnej Grecji.
Dzień 9

Dzień 9

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd przez Kanał Koryncki do Ateny – stolicy Grecji: wzgórze Akropolu zwieńczone ruinami Panteonu, Propyleje, świątynia Ateny Nike oraz Ertechtejon ze słynnym krużgankiem, Odeon, Wieża Wiatrów, świątynie Zeusa Olimpijskiego, Grób Nieznanego Żołnierza.
Obiadokolacja i nocleg w okolicach Delf.
Dzień 10

Dzień 10

Śniadanie, zwiedzanie Delf - jedno z najważniejszych skarbów kultury greckiej. Są malowniczo położone na stoku masywu Parnasu – drugiej co do wielkości góry w Grecji. Dasza droga na północ. Po drodze postój w Termopilach przy pomniku ku czci poległych Spartan oraz ich króla Leonidasa, wizyta w małym centrum turystycznym poświęconym Bitwie pod Termopilami, kąpiel w źródłach termalnych. Wieczorem przyjazd na obiadokolację i nocleg w Macedonii nad Jeziorem Ohrydzkim.
Dzień 11

Dzień 11

Śniadanie, wykwaterowanie, zwiedzanie Ohrydy - miasta uważanego za Słowiańską Jerozolimę, miasta 365 kościołów, uroczo położonego nad jeziorem Ohrydzkim. Około południa wyjazd w stronę Serbii. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Belgradu.
Dzień 12

Dzień 12

Śniadanie, wyjazd w stronę Polski. Przyjazd w godzinach wieczornych.
WAKACJE W TOLO/1

Terminy

please wait...

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

w cenie
Lublin
04:30 Stadionowa 1, Polska, Parking przy Stadionie Arena od strony boisk treningowych.
w cenie
Rejowiec
05:30 przy kościele, Polska,

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...