Wycieczki objazdowe

Harmonogram wypraw wg dat:

 

2 DNI WE LWOWIE  -  zwiedzanie Lwowa, chwila na zabawę, zakupy przedświąteczne j… i wiele innych atrakcji.

Termin: 6 – 7.04.2019                      Cena: 299 zł/os.                  

czytaj więcej–>


 

WEEKEND MAJOWY WE LWOWIE  -  lwowskie piwozwiedzanie Lwowa, wizyta w browarach wraz z degustacja, niezapomniana zabawa w Fabryce Czekolady … i wiele innych atrakcji.

Termin: 01 – 04.05.2019                      Cena: 769 zł/os.                  

czytaj więcej–>

 


MEDJUGORIE - bo potrzeba czasu, aby odkryć duchowość tego miejsca. medjugorieCo roku przybywają tu miliony pielgrzymów z całego świata by zaznać duchowej odnowy… Co jest tak niezwykłego i cudownego w tym miejscu? Przekonaj się sam, wybierając się z nami w jedyną w swoim rodzaju podróż…

Wyjazd o charakterze pielgrzymkowym!

Termin: 27.04 – 05.05.2019               Cena: 1490 zł/os.
        lub 10.08 – 27.08.2019

Czytaj więcej –>


 MACEDONIA I ALBANIA –  Belgrad – Twierdza Kalemegdan, Ochryd macedoniai jego perły (UNESCO), Skopje – stolica Macedonii i dom Matki Teresy, Wizyta w Albanii – Tirana, Kruja – albański Kraków, czas na plażowanie  nad jeziorem Ochrydzkim. To wszystko czeka na Nas na niesamowitej Bałkańskiej wycieczce.

Termin: 3-11.06.2019         Cena: 2250 zł/os

We współpracy z Biurem Podróży DARIO-TOURS

Czytaj więcej –>


 

IZRAEL –  Choć geograficznie dość bliski, dla polskiego turysty Izrael wciążizrael pozostaje krajem egzotycznym. To tutaj znajduje się namacalna historia ludzkości, tu splatają się drogi trzech największych religii  świata. To miejsce urodzenia Chrystusa.  Miejsca święte,historyczne, plaże skąpane w słońcu, oszałamiające krajobrazy. Wobec Izraela trudno być obojętnym.

Wyjazd o charakterze pielgrzymkowym!

Termin:26.06 – 02.07.2019                Cena: 3 690 zł/os

Czytaj więcej –>


SANKT PETERSBURG BIAŁE NOCE - Niewątpliwie jednym z najciekawszych Sankt-Petersburg--Rosja---Palac-Zimowy-i-Emitrazi popularnych miast Rosji jest Sankt Petersburg. Wycieczka, którą przedstawiamy poniżej skupiają się głównie na „Wenecji Północy” – tak niektórzy nazywają to miastu dzięki wielu kanałom przeplatającym budynki. Podczas zwiedzania, oprócz najciekawszych zabytków Petersburga i okolicy takich jak: Carskie Sioło, Peterhof z ogrodem dolnym, Ermitaż i wiele innych… proponujemy nocny rejs statkiem po Newie „Zwodzone Mosty„, który najciekawszy jest podczas białych nocy.

Termin: 04-13.07.2019r.                         Cena: 2 896zł (przy min. 30osobach)

Czytaj więcej –>


Słoneczna Italia –  zwiedzanie Florencji, Rzymu, a także słynnych Pompejówpompeje – wykopalisk antycznego miasta zasypanego przez wulkan Wezuwiusz w 79 r.n.e., wraz z wypoczynkiem nad morzem.

Wyjazd we współpracy ze Stowarzyszeniem – Wspólnota Garbowska.

Termin: 04-14.07.2019r.                             Cena: 2 600zł

Czytaj więcej –>