WŁOCHY PÓŁNOCNE

mieniące się klimatami i kolorami…

Dzień 1: 27. piątek 04.2018
Wyjazd około godz. 23:00, nocny przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię do Włoch.

Dzień 2: sobota 28.04.2018
Wieczorem przyjazd u stóp Alp Włoskich. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Tarvisio.

Dzień 3: niedziela 29.04.2018
Śniadanie, (370 km) przejazd przez Bolonię, wizyta w Ferrari Museum Maranello (bilet 16 euro/os.)
Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolice Sestri Levante położonego na maleńkim półwyspie Riviery di Levante, pomiędzy dwiema urzekającymi zatokami.

Dzień 4: poniedziałek 30.04.2018Portofino
Śniadanie, wyprawa do Narodowego Parku Cinque Terre, – pięciu wiosek – pięciu światów, przepięknie położonych na urwistym klifie, do których kiedyś prowadziła jedynie droga morska, wpisanych na listę UNESCO.
Rejs statkiem z La Spezii do Portovenere – nazywanego bramą Cinque Terre, zachwycającego portem jachtowym i kolorowymi kamienicami. Spacer po miasteczku. Kontynuacja rejsu przez Riomaggiore, znanej z widokowych ścieżek spacerowych, Na nadbrzeżu zachwycają kolorowe kilkupiętrowe kamieniczki, niemal stykające się z wodą, a nad nimi górują położone tarasowo winnice. Rejs kończy się w Manaroli z kameralnym portem rybackim i skalistym wybrzeżem. Powrót do La Spezii pociągiem. Powrót autokarem do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 5: wtorek 1.05.2017
Śniadanie, przejazd do Portofino, jedna z najbardziej ekskluzywnych małych miejscowości wypoczynkowych we Włoszech. W miasteczku znajduje się niewielki port jachtowy, a przy nim butiki słynnych domów mody. Duża popularność wśród celebrytów sprawiła, że tutejsze hotele i restauracje należą do najdroższych na Riwierze Włoskiej.
Wizyta w jednej z winnic Asti – (będące ważnym ośrodkiem produkcji win włoskich. Jest znane szczególnie z wyrabianego tu wina musującego pod nazwą Asti Spumante). Przejazd na obiadokolacja i nocleg w okolice Turynu.

Dzień 6: środa 2.05.2018
Śniadanie, zwiedzanie Turynu: spacer po zabytkowej części miasta; przejazd w stronę Mediolanu. Po południu: wizyta w Muzeum Agusta – Leonardo w Cashinacosta koło Mediolanu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7: czwartek 3.05.2018
Śniadanie, zwiedzanie Mediolanu: stolicy mody, trzecie miasto, po Rzymie i Wenecji, najchętniej odwiedzane przez turystów; spacer po centrum: katedra, Zamek, budynek La Scali, Galeria Wiktora Emanuela II, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8: piątek 4.05.2018
Śniadanie, przejazd nad jezioro Garda (całodzienny pobyt nad jeziorem). Proponujemy rejs po jeziorze Garda, z pokładu promu podziwiać można otaczające jezioro malownicze góry i miasteczka. Celem jest miejscowość Malcesine, tam przespacerujemy się urokliwymi uliczkami i zaułkami a, potem przejedziemy kolejką linową na górę Baldo, skąd podziwiać będziemy wspaniałą panoramę jeziora Garda i okolicy. Późnym popołudniem wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 9: Sobota 5.05.2018
Przyjazd w godzinach popołudniowych.

Cena: 1895 zł/os (grupa min 45 os)
Termin: 27.04. – 5.05.2018

Uwaga!!! Cena może ulec zmianie w przypadku nie zebrania kompletu do dużego autokaru
Dla grupy: 40 – 44 os.: cena: 1950 zł/os.
30 – 39 os.: cena: 2 195 zł/os.

Cena zawiera:
– Transport autokarem, 6 x noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami, opiekę pilota – przewodników lokalnych, ubezpieczenie NNW, KL, podatek VAT, opłatę za TFG.

Cena nie zawiera:
– biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, statków, środków komunikacji miejskiej, degustacji itp.
Na ten cel należy zabezpieczyć ok. 80 euro.

Drukuj ofertę–>