WŁOCHY 5 DNI

Hotel w Rzymie!

Dzień 1
Wyjazd z miejsca zbiórki na lotnisko, przyjazd do Warszawy, odprawa, wylot. Przylot do Rzymu; transfer z lotniska do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 2
Śniadanie; przejazd kolejką i metrem do Watykanu: Watykan z bazyliką Św. Piotra, pobyt przy grobie Jana Pawła II, wjazd na kopułę bazyliki, zwiedzanie grot watykańskich, Muzea Watykańskie, itp. Powrót na nocleg.
Dzień 3
Śniadanie, przejazd do Rzymu: spacer szlakiem słynnych fontann: Panteon, Piazza Navona z Fontanną Czterech Rzek, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Wieczorem powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 4
Śniadanie; przejazd do centrum Rzymu, dalsze zwiedzanie wiecznego miasta wraz z pilotem: Bazylika św. Pawła za Murami, Bazylika Santa Maria Maggiore; „Rzym starożytny” – Łuk Konstantyna, Koloseum, Kapitol, Forum Romanum, Mamertynum; Plac Wenecki z Ołtarzem Ojczyzny; Wieczorem powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 5
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd na lotnisko, wylot do Polski. Przylot, przejazd autokarem do Lublina.

Cena: 1 799,- zł + bilet lotniczy ok: 800,- zł (WIZZAIR z bagażem)

Świadczenia zawarte w cenie:
– transfery na/z lotniska w Polsce;
– transfery na/z lotniska w Rzymie;
– zakwaterowanie w hotelu 2/3* w Rzymie pokoje 2, 3- osobowe;
– śniadania;
– bilety komunikacji miejskiej w Rzymie (metro i kolejka podmiejska);
– pilot – przewodnik ze strony biura;
– ubezpieczenie;
– podatek VAT

Uwaga!!!
Cena zawiera tylko śniadania (skromne, nie takie jak w Polsce). Jest możliwość zorganizowania obiadu z kawą w ciągu dnia – przynajmniej raz w cenie: ok. 12 – 15 euro za posiłek. (Polecam!!! 😉

pobierz program–>rzym-samolot-5-dni-iv-2017