WILNO – KOWNO – TROKI

Termin: 11-13.05.2018r.

 

Dzień 1 – wyjazd bardzo wczesnych godzinach porannych, przejazd do AUGUSTOWA;  spacer do Rynku oraz rejs statkiem do Doliny Rospudy lub do Studzieniczej (w zależności od tego, który będzie możliwy). Po południu przyjazd do KOWNA, zwiedzanie: Zamek Koweński, Plac Ratuszowy,  Seminarium Duchowne, Gimnazjum, gdzie uczył się i tworzył Adam Mickiewicz, kościół Witolda, Katedra Piotra i Pawła; Przejazd do Wilna, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2 – po śniadaniu zwiedzanie Wilna: kościół św. Ducha, kaplica z obrazem Miłosierdzia Bożego,  cmentarz na Rossie  (grób Matki i serce Marszałka Piłsudskiego oraz grobowce wielu sławnych i zasłużonych Polaków); Kaplica Ostrobramska, Muzeum i pomnik A. Mickiewicza, kościół   św. Anny,  kościół św. Teresy, Sobór Św. Ducha, klasztor OO. Bazylianów  (gdzie znajdowała się cela Konrada), Kościół św. Kazimierza, Katedra św. Stanisława, kościół św. Piotra  i Pawła  na Antokolu,   obiadokolacja, nocleg;

Dzień 3 - śniadanie, dalsze zwiedzanie Wilna: Góra Trzech Krzyży z panoramą miasta, przejazd do TROK – zwiedzanie zamku Witolda na Jeziorze Galve oraz poznanie kultury Karaimów  (typowe budownictwo oraz  świątynia), przejazd do Polski. Powrót w późnych godzinach wieczornych.

CENA: 530,- zł/ os.

CENA ZAWIERA:

– przejazd autokarem;
– 2 noclegi w hotelu – pokoje 2, 3-os. z łazienkami;
– wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje;
– miejscowy przewodnik w j. polskim w Wilnie i Trokach w zamku;
– pilot ze strony biura; ubezpieczenie NW i KL; podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA:
Biletów wstępu na terenie Litwy – na ten cel należy przeznaczyć ok. 25 euro oraz ok. 40 zł na rejs w Augustowie

Drukuj program–> Wilno Kowno Troki 3 dni V 2018