WENECJA – RIMINII – SAN MARINO – Bella Italia II

Italia w miniaturze – Park Rozrywki Gardaland

Dzień 1
Wyjazd w godzinach porannych, przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię – nocny tranzyt do Włoch.
Dzień 2
Przyjazd do Wenecji w godzinach porannych, przejażdżka statkiem przez lagunę do centrum starej Wenecji do Placu Św. Marka z bazyliką Św. Marka, słynną dzwonnicą i Pałacem Dożów, spacer uliczkami miasta do Mostu Rialto, powrót statkiem z wysp, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg w okolice Rimini.
Dzień 3 i 4
Śniadania i obiadokolacje,
– wycieczka autokarowa do Republiki San Marino – „Antyczna Ziemia Wolnośc”. Spacer na Górę Monte Titano, zwiedzanie starego miasta, Bazylika św. Marino, przełęcz Czarownic, fortyfikacje i średniowieczne zamki San Marino,
– wycieczka do Italii w Miniaturze – możliwość zwiedzenia w ciągu niewielu godzin ponad 270 cudów architektonicznych i krajobrazowych Wioch i Europy, odtworzonych wiernie w skali od 1:25 do 1:50. Każda z miniatur została wykonana ręcznie. Z pokładu 15-osobowych łodzi, zwiedzający podziwiać mogą 119 pałaców wychodzących na Canal Gran de, Plac Św. Marka i Bazylikę z Dzwonnicą, wysokości 20 m. W roku 1994 powstała tu ponadto Arena Spektakli Plac Italia tj. reprodukcja w skali 1:4 florenckiego Placu Świętego Krzyża, którego dodatkową atrakcją są kostiumowe występy. Zwiedzającym oferuje się nadto: animacje ,ekskluzywne gry, plac piknikowy, restauracje.
Dzień 5
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Gardalandunajwiększego parku rozrywki we Włoszech, gdzie koniecznie trzeba zobaczyć: Blue Tornado – czyli klasyczny rollercoaster, który tematem nawiązuje do myśliwca wojskowego wykonującego akrobacje powietrzne! Wagonik kolejki także wiruje jadąc po szynach w kształcie spirali czy pętli zataczającej koło (czyli obrót o 180stopni); Mammuta – kolejka górska sunąca przez zaśnieżone skały. Klimat niczym z filmu „Epoka Lodowcowa”, mnóstwo oszałamiających spektakli a całość dopełnia bardzo widowiskowa parada o zachodzie słońca wraz z pokazem sztucznych ogni. Nocny przejazd przez Austrię i Czechy,
Dzień 6
Powrót w godzinach popołudniowo – wieczornych.

UWAGA!!!! Każdy uczestnik wyjazdu musi posiadać paszport lub dowód osobisty.

Cena zawiera:
– transport autokarem; 4 noclegi w Gatteo a Mare nad Morzem Adriatyckim.
– wyżywienie wg programu (śniadania i obiadokolacje);
– pilot ze strony Biura;
– podatek VAT
– ubezpieczenie

Liczba osób 25 – 30 os. 31 – 39 os. 40 i więcej
Cena: 1329 zł/os. 1299 zł/os. 1150 zł/os.

Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – wg uznania oraz opłaty na tzw. Fundusz Gwarancyjny (nowy podatek na rzecz Marszałka danego województwa gwarantujący sprowadzenie osób będących za granicą w przypadku bankructwa biura, który teoretycznie obowiązuje od XI 2016r ale nie ma jeszcze szczegółowych rozporządzeń co do kwot).

płatne wejścia:
– statek w Wenecji ok. 12 euro
– Gardaland: ok. 28 euro
– Italia w miniaturze ok. 15 euro;
– Grobowiec Dantego – ok. 8 euro

pobierz program–>rimini-ii-zielona-szkola-v-2017