SŁOWACJA oraz PIENINY

Dzień 1
Wyjazd w godzinach porannych z Nadrybia , Puchaczowa i Łęcznej . Przyjazd do Nowego Wiśnicza – zwiedzanie zamku Kmitów i Lubomirskich ,jednego z najcenniejszych w Polsce dzieł wczesnobarokowej architektury rezydencjonalno-obronnej. Przejazd w stronę Pienin na spływ przełomem Dunajca na trasie : Sromowce Wyżne – Krościenko lub Szczawnica .Przejazd do Białego Dunajca , zakwaterowanie grupy w „Pensjonacie u Zofii ‘’, obiadokolacja i nocleg .

Dzień 2
Śniadanie, przejazd z przewodnikiem górskim na Słowację- zwiedzanie Jaskini Bielskiej ,przejazd do miejscowości Keźmarok ,wyjazd kolejką szynową na Górę Hrebieniok położoną 1285 m n.p.m na którą wjeżdżała angielska Królowa Elżbieta II podczas wizyty w Tatrach Wysokich. Następnie zwiedzanie Szczyrbskiego Jeziora w okolicach Keźmarku. Powrót do pensjonatu na obiadokolację .Następnie wyjazd do Chochołowa na baseny termalne ,które wyposażone są w różnorodne urządzenia do hydromasażu takie jak : bicze wodne ,ławki do masażu wodnego i powietrznego , leżanki jeżyki i gajzery wodne oraz urządzenia do masażu karku wąskim i szerokim strumieniem wody. Powrót do pensjonatu w na nocleg .

Dzień 3
Śniadanie, przejazd z przewodnikiem górskim na Słowację do Zamku Stara Lubowla – należącego do rodu Lubomirskich w którym w czasie potopu szwedzkiego ukrywano polskie cenne klejnoty koronne. Następnie przejazd do Czerwonego Klasztoru celem zwiedzania i spróbowania dobrego wina słowackiego oraz na degustację pierwszej słowackiej whishy w Nestville Park. Czas wolny na zakupy .Powrót do pensjonatu na obiadokolację Wieczorem ognisko z kiełbaskami i tańcami przy góralskiej muzyce w góralskim szałasie . Nocleg .

Dzień 4
Śniadanie , przejazd na Słowację do miejscowości Zdziar -Bachledova Dolina i do nowo otwartej ścieżki turystycznej w koronach drzew w Dolinie Bachledzkiej – Bachledka . Powrót do pensjonatu na obiad. Wykwaterowanie. Powrót do domu w godzinach późnowieczornych.

Termin: 31.05.-03.06.2018 r.

Cena: 650 zł/os.
Cena zawiera :
– transport autokarem; 3 noclegi w Pensjonacie w Białym Dunajcu ,wyżywienie : 3 x śniadania,3 x obiadokolacje, grill –ognisko u górali ,opieka pilota i przewodnika górskiego, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zarówno w Polsce i Słowacji , Spływ Dunajcem ,wstęp do SPA na termy w Chochołowie , wstęp na teren TPN w Polsce i na Słowacji ,oraz ubezpieczenie NNW .
KONTAKT : BACHENEK ZOFIA – tel : 781 959 342

Drukuj program–> Słowacja i Peniny 2018 r.