PIELGRZYMKA DO WŁOCH 9DNI

PARAFIA PW. WNIEBOWZIĘCIA NMP W SOKOŁACH

CZĘSTOCHOWA – PADWA – LORETO – ASYŻ – CASCIA – RZYM – MANOPELLO – LANCIANO – SAN GIOVANNI ROTONDO – RIMINI – KAHLENBERG – KRAKÓW 

 1. DZIEŃ 21.06. Piątek:
  23:00 Msza święta w kościele parafialnym. 23:45 wyjazd na pielgrzymkę.
 2. DZIEŃ 22.06. Sobota:
  Przejazd przez Polskę, po drodze Msza Święta w Sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej. Dalsza droga przez Czechy, Austrię. Przyjazd do hotelu we Włoszech, zakwaterowanie i nocleg. W tym dniu nie ma obiadokolacji( we własnym zakresie podczas postoju po trasie).
 3. DZIEŃ 23.06. Niedziela:
  Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w dalszą drogę. Krótki pobyt w Padwie, wizyta w Bazylice św. Antoniego. Msza święta, zwiedzanie. Następnie Loreto–nawiedzenie Sanktuarium Santa Casa, miejsca kultu maryjnego z tzw. Świętym Domkiem. Przejazd do hotelu w okolicach Asyżu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
 4. DZIEŃ 24.06. Poniedziałek:
  Śniadanie, zwiedzanie z przewodnikiem: Bazyliki św. Franciszka ze słynnymi freskami Giotta, następnie czas wolny w miasteczku i krótki spacer przez centrum odwiedzimy Piazza Comune z portykiem świątyni Minerwy i kościół św. Klary. Po południu wyjazd do  Casia – nawiedzenie grobu Św. Rity – patronki spraw beznadziejnych. Przejazd autokarem w okolice Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
 5. DZIEŃ 25.06. Wtorek:
  Śniadanie, przejazd do Rzymu. Msza święta, zwiedzanie miasta z przewodnikiem – kościół św. Filipa Neri – Chiesa Nuova, Piazza Navona, Pantheon, Fontana di Trevi, Piazza Venezia, Altare della Patria, Foro Romano, Palatino, Arco di Constantino,Colosseo(z zewnątrz). Czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.  
 6. DZIEŃ 26.06. Środa:
  Śniadanie, wykwaterowanie przejazd autokarem do Rzymu, udział w Audiencji Generalnej. Wizyta na Grobie św. Jana Pawła II. Wyjazd w dalszą drogę, po drodze krótki pobyt w Manopello. W kapucyńskim Sanktuarium Świętego Oblicza – Volto Santo. Następnie wyjazd do Lanciano – nawiedzenieKościółka Cudu Eucharystycznego, w którymprzechowywane są relikwie ciała i krwi Chrystusa. Przyjazd do San Giovanni Rotondo, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
 7. DZIEŃ 27.06. Czwartek:
  Śniadanie, wykwaterowanie, Mszaświęta i zwiedzanie z przewodnikiem m.in. zabudowania klasztorne, Kościół i Bazylika Matki Bożej Łaskawej, Grób, Kościół Ojca Pio, Droga Krzyżowa, Dom Ulgi w Cierpieniu. Czas wolny. Przejazd do hotelu w okolicach Rimini, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
 8. DZIEŃ 28.06. Piątek:
  Śniadanie, relaks i wypoczynek na plaży.
 9. DZIEŃ 29.06. Sobota:
  Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w drogę powrotną. Krótki postój w Wiedniu, Msza święta w Polskim Sanktuarium Narodowym na Kahlenbergu. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
 10. DZIEŃ 30.06. Niedziela:
  Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w dalszą drogę.Przejazd do Krakowa, Msza święta w Centrum Jana Pawła II. Obiad. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

Termin: 21 – 30.06.2019
CENA : 2180pln/osoba + 100eur
+ ok. 10pln/osoba – składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny;
+ ok. 16,65pln/osoba – ubezpieczenie NNW i KL ERV

Cena zawiera: transport komfortowym autokarem – DVD, barek; 8 śniadań i 7 obiadokolacji; obiad na powrocie; 8 noclegów w pokojach z łazienkami; opiekę licencjonowanego pilota; w zwiedzanych miejscach opiekę polskojęzycznych przewodników: Padwa, Asyż, Rzym, San Giovanni Rotondo; opłaty klimatyczne, sanktuaryjne, autostradowe, drogowe, wjazdy do miast;system Tour-Guide(słuchawki); ubezpieczenie KL i NNW TuiR ERV; składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Biuro Turystyczno Pielgrzymkowe DARIO-TOURS Dariusz Kleczaj, 26-613 Radom – Sadków 53, tel. + 48 605 325 524;   biuro@dariotours.pl www.dariotours.pl

Drukuj program –> Włochy 21-30VI2019