NI MA JAK LWÓW…NA WYPASIE:)

lwow-ulicaDzień 1 piątek
Wyjazd ok. godz. 6:00, przejazd przez Zamość, Tomaszów Lubelski na granicę polsko-ukraińską w Hrebennym. Przekroczenie granicy i przejazd w stronę LWOWA. Po drodze krótkie zwiedzanie ŻÓŁKWI – kościół katedralny św. Wawrzyńca z nagrobkami Sobieskich, renesansowy zamek z XVI w, rynek. Przejazd do Lwowa. przejazd na Wzgórze Zamkowe, zwiedzanie tzw. Wysokiego Zamku – panorama miasta, Cmentarza Łyczakowskiego i Orląt Lwowskich. Obiad w trakcie zwiedzania. Późnym popołudniem przejazd do Winnik koło Lwowa, zakwaterowanie, chwila relaksu w rosyjskiej bani – sprzyjającej detoksykacji, usuwającej zmęczenie i stres, baniawzmacniającej układ odpornościowy. Samooczyszczające skóry pocenie się, temperatura rozluźnia mięśnie, a tym samym zmniejsza ból w nich, ciepło kąpieli zabija bakterie żyjąc na powierzchni skóry… itd. W czasie pobytu w bani RELAKS uzupełnia TV oraz piwko lub fitness herbatę. Kolacja integracyjna w hotelu, nocleg.

lwowska-kopalnia-kawy-1Dzień 2 sobota
Śniadanie, przejazd do centrum Lwowa. Poranna kawa w „Kopalni Kawy” – w największej lwowskiej kawiarni, poświęconej historii kawy we Lwowie. Tradycja picia kawy we Lwowie powstała już w 1683 roku kiedy Jerzy Kulczycki przynosi tę nową modę z Wiednia. Od tego czasu Lwów został kawową stolicą całego regionu. Zwiedzanie Starego Miasta: Katedry Ormiańskiej, Kamieniczki w Rynku: Kamienica Sobieskich, Kaplica Boimów; Kościół Dominikański, ok. godz. 16:00 obiad w centrum Lwowa w galicyjskiej żydowskiej knajpie „Pod Złotą Podkową”. lwow-opeRestauracja odtwarza przytulność i ciepło prawdziwego żydowskiego mieszkania. Osobliwością menu tej restauracji jest nieobecność cen. Gość winien targować się z kelnerem co do ceny zamawianych dań i tyle na koniec zapłacić. O godz. 18:00 spektakl w Tetrze Opery i Baletu. Co będzie grane – nie wiadomo prawie do końca ;-). Spektakle trwają ok. 3 godz. Po tak dużej dawce kultury kolacja w „Kryjówce” – najchętniej odwiedzanej restauracji w Europie. Wystrój przedstawia prawdziwy partyzancki schron i nawiązuje do działalności Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów i Ukraińskiej Powstańczej Armii w czasach II wojny światowej. Każdego wieczoru gra tam jakiś folkowy zespół ale są tam też inne atrakcje. Aby się do niej dostać, trzeba znać odpowiednie hasło! Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3 niedziela
Śniadanie, pobyt w hotelowym SPA (łażnia, jacuzzi, basen) Obiad. Czas na zakupy. Wyjazd ze Lwowa w kierunku granicy, przekroczenie granicy ukraińsko – polskiej. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena od : 699 zł/os.

W cenie:
– Transport, opieka pilota na całej trasie, usługa przewodnika po Lwowie; noclegi oraz SPA w hotelu Galaktyka w Winnikach: www.galaktika-club.com; wyżywienie wg programu: 2 x śniadania, kawa z ciastem, 3 x obiad, 2 x kolacje biesiadne, ubezpieczenie NNW i KL; Bilety wstępu do: Katedra Ormiańska, Łacińska, Cmentarz Łyczakowski, spektakl w Operze.

Uwaga!!!!
Cena nie zawiera obiadu w restauracji żydowskiej – tam każdy musi sobie sam wytargować cenę i sam zapłacić!!!
Każdy uczestnik wyjazdu musi posiadać ważny min jeszcze 3 m-ce PASZPORT !!!

POBIERZ PROGRAM–>lwow-3-dni-na-wypasie-2017