NARTY  w Karpatach Wschodnich

BUKOVEL

Termin: 12 – 18.02.2022     Cena:1569 zł/os.


BUKOVEL
– Ośrodek Narciarski w  Zachodniej Ukrainie k. Polanicy w odległości około  450 km od Lublina.  Jest największą inwestycją w tym regionie – z nowoczesną infrastrukturą pozwalającą na prawdziwe „białe szaleństwo”.  Posiada ponad 65 km tras o różnym stopniu trudności (bogato urozmaicone,  wszystkie  dobrze oznaczone, znakomicie przygotowane i dośnieżane, a niektóre oświetlone), szerokie i niezatłoczone nartostrady, 14 wyciągów.  Do tego w każdej chwili są dostępne służby ratownicze wyposażone m.in. w śmigłowiec.  W pobliżu Spa, lodowisko, kręgielnie, sklepy ,wypożyczalnie sprzętu, pijalnia wód mineralnych, kilkadziesiąt restauracji, dyskoteka.

 

ZAKWATEROWANIE:  Hotel Olga w miejscowości Tatariv, oddalony od kompleksu narciarskiego w Bukowelu o 8 km.
POKOJE: 
2,3 i 4  osobowe  z  łazienkami urządzone w stylu góralskim (WC, prysznic). http://olga-hotel.com.ua/en/

Na terenie obiektu znajduje się sauna, mały basen.

WYŻYWIENIE:  śniadania i gorące obiadokolacje.

 PROGRAM:
DZIEŃ 1  Wyjazd o godz. 4:00 z Lublina. Przejazd przez Zamość, Hrebenne na Ukrainę. Ok. 18:00 przyjazd. Zakwaterowanie w pensjonacie Olga w Tatarowie, miejscowości u podnóży Bukovela, obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 2-6   Śniadania i gorące obiadokolacje.
Doskonalenie jazdy na nartach
Możliwość korzystania z sauny oraz basenu – za dodatkową opłatą.
DZIEŃ 7 Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w stronę granicy ukraińsko-polskiej w Hrebennym. Powrót do Lublina w godzinach wieczornych/nocnych.

UWAGA!!!  Każdy z uczestników musi posiadać PASZPORT!, musi posiadać dokument potwierdzający przyjęcie jednej lub kilku dawek szczepionki przeciwko COVID-19 (szczepionką zatwierdzoną przez WHO) wystawionym przez jedno z państw członkowski UE.

CENA ZAWIERA: przejazd autokarem, 6 noclegów -pok. 2,3-4 os.  z łazienkami, wyżywienie: 2 x dziennie, zajęcia programowe, ubezpieczenie NNW, KL, opiekę instruktora na stoku.
CENA NIE ZAWIERA:
kosztów wyciągów narciarskich:, 5-dniowy ok. 830 zł (5150 UAH), sprzętu narciarskiego, ubezpieczenia typu ski.           

Drukuj program –> Narty w Karpatach Wschodnich