NARCIARSKI WEEKEND W BUKOVELU

bukovel-stok Ponad 50 km tras o różnym stopniu trudności, dobrze oznaczone, znakomicie przygotowane i dośnieżane, niektóre oświetlone, szerokie i niezatłoczone nartostrady, 14 wyciągów. !!!!
Do tego w każdej chwili są dostępne służby ratownicze wyposażone m.in. w śmigłowiec. W pobliżu Spa, lodowisko, kręgielnie, sklepy, wypożyczalnie sprzętu, pijalnia wód mineralnych, kilkadziesiąt restauracji, dyskoteka.

ZAKWATEROWANIE: Pensjonat „HUCULSKA ŚWIETLICA” położony w Polanicy ok. 3 km od kompleksu narciarskiego w Bukovelu. http://www.yaremcha.com.ua/gsitlytcya.html

POKOJE: 2-3 os. z łazienkami urządzone w stylu góralskim, (WC, prysznic). W pensjonacie znajduje się restauracja, świetlica, TV.

PROGRAM WYJAZDU:bukovel-mapa
DZIEŃ 1
Wyjazd o godz. 0:00 z Lublina. Przejazd przez Zamość, Tomaszów Lub., granica w Hebennem. Przyjazd do Polanicy, ok. godz. 10:00. Zakwaterowanie w pensjonacie, wyjazd na stoki w Bukovelu, powrót do pensjonatu, obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 2-3
Śniadania, białe szaleństwo w Bukovelu, gorące obiadokolacje w pensjonacie. Dla chętnych impreza integracyjna z degustacją lokalnych trunków.
DZIEŃ 4
Śniadanie, dzień na stoku. Powrót do pensjonatu, dla chętnych obiadokolacja (dodatkowo płatna). W godzinach popołudniowych wyjazd w stronę granicy ukraińsko-polskiej w Hrebennym. Powrót do Lublina w późnych godzinach nocnych.

Terminy: 21 – 24.01.2016   /   28 – 31.01.2016   /   25 – 28.02.2016 (czwartek- niedziela)

Cena: 599 zł/os.

CENA ZAWIERA: przejazd autokarem, 3 noclegi, wyżywienie: 2 posiłki dziennie, ubezpieczenie NNW, KL

CENA NIE ZAWIERA: kosztów wyciągów narciarskich: całodzienny karnet ok 95 zł, dla dzieci w wieku 6-12 lat zniżka na karnet 30%, dzieci do 5 roku życia pod opieką rodziców – bezpłatnie) , sprzętu narciarskiego, ubezpieczenia typu ski