Narciarski Weekend 2020

W BUKOVELU
Termin: 12-15.03.2020
Cena: 659 zł/os.

BUKOVEL – Ośrodek Narciarski w Zachodniej Ukrainie k. Polanicy w odległości około 450 km od Lublina. Jest największą inwestycją w tym regionie – z nowoczesną infrastrukturą pozwalającą na prawdziwe „białe szaleństwo”. Posiada ponad 65 km tras o różnym stopniu trudności (bogato urozmaicone, wszystkie dobrze oznaczone, znakomicie przygotowane i dośnieżane, a niektóre oświetlone), szerokie i niezatłoczone nartostrady, 14 wyciągów. Do tego w każdej chwili są dostępne służby ratownicze wyposażone m.in. w śmigłowiec. W pobliżu Spa, lodowisko, kręgielnie, sklepy, wypożyczalnie sprzętu, pijalnia wód mineralnych, kilkadziesiąt restauracji, dyskoteka.

ZAKWATEROWANIE: Hotel „Olga” w miejscowości Tatariv, oddalony od kompleksu narciarskiego w Bukowelu o 8 km.
POKOJE: 2,3 i 4 osobowe z łazienkami urządzone w stylu góralskim (WC, prysznic, TV). W hotelu znajduje się: restauracja, ruska bania, basen.

PROGRAM:
DZIEŃ 1 Wyjazd o godz. 4:30 z Lublina. Przejazd przez Zamość,
Tomaszów Lub., granica w Hrebenne. Przejazd do Tatarowa ok. godz. 16:00. Zakwaterowanie w pensjonacie, wyjazd na jazdę nocną w Bukovelu, powrót do hotelu, , obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 2-3 Śniadania, białe szaleństwo w Bukovelu, gorące obiadokolacje. Dla chętnych impreza integracyjna z degustacją lokalnych trunków.
DZIEŃ 4 Śniadanie, dzień na stoku (do godz. 15:00). Powrót do pensjonatu, dla chętnych obiadokolacja (dodatkowo płatna). W godzinach popołudniowych wyjazd w stronę granicy ukraińsko-polskiej w Hrebennym. Powrót do Lublina w godzinach nocnych.

CENA ZAWIERA: przejazd autokarem, 3 noclegi -pok. 2,3- os.
z łazienkami, wyżywienie: 2 posiłki dziennie, transfery na stoki, ubezpieczenie NNW, KL

CENA NIE ZAWIERA: kosztów wyciągów narciarskich: (całodzienny karnet ok 100zł, dla dzieci w wieku 6-12lat zniżka na karnet 30%, dzieci do 5roku życia pod opieką rodziców – bezpłatnie), sprzętu narciarskiego, ubezpieczenia typu ski.

Drukuj program –> Bukovel 2020