WAKACJE NAD MORZEM

OBÓZ  – KOLONIE

Wiek: 7 – 17 lat.

Sztutowo to spokojna, nadmorska miejscowość między Stegną a Kątami Rybackimi na Mierzei Wiślanej. Nieopodal znajduje się rezerwat kormoranów czarnych.

Ośrodek Kolonijno – Wypoczynkowy Alga – położony jest na dużym, bezpiecznym i ogrodzonym terenie w centralnej części Sztutowa. Posiada łącznie 170 miejsc noclegowych pokoje 2-6 os. z balkonami. Na miejscu do dyspozycji gości: stołówka z dużym tarasem, sala konferencyjna, kręgielnia, sala gier mech. i symulatory, bilard, stół do tenisa stołowego, salę do zabaw, boisko, plac zabaw i miejsce na ognisko, basen zewnętrzny (czynny jedynie w sezonie letnim).

Program:

Dzień 1
Wyjazd z Lublina o godz. 6:00, przejazd do Malborka – zwiedzanie największego i najsłynniejszego zamku krzyżackiego w formie gry historycznej: „Wyprawa rycerska”,  podczas której uczestnicy w małych grupach przemierzają tereny zamkowe. Wyposażeni we własną wiedzę, rozwiązując szereg zadań i zagadek oraz spotykając Mistrzów Drogi nie tylko odnajdują szlak wiodący przez mroczne, zamkowe zakamarki, lecz także odkrywają tajemnice tego miejsca. Uczestnictwo w wyprawie rycerskiej daje możliwość poznania historii poprzez zabawę oraz wykazania sprawności umysłu i ciała.
Przyjazd do ośrodka w Sztutowie, zakwaterowanie, kolacja, spotkanie organizacyjne. Nocleg.

Dzień 2 – 8
 Śniadanie, obiady i kolacje. Zajęcia programowe, plażowanie, zabawy, wycieczki:

  • Wycieczki autokarowe do Trójmiasta: Gdańsk – Gdynia – Sopot z  wizytą w Gdyńskim Akwarium oraz Gdańskim Ośrodku Morskim.
  • Przejażdżka kolejką wąskotorową po okolicy
  • turniej gry w kręgle, turniej minigolfa, piłki siatkowej i piłki nożnej;
  • dyskoteki
  • prelekcje o bursztynie i ludziach morza

Dzień 9
Śniadanie, pakowanie. Przejazd do Rodzinnego Parku Rozrywki „Nowa Holandia” w Elblągu, zwiedzanie i zabawa w parku, gdzie znajdują się atrakcje dla dzieci typu zjeżdżalnie, trampoliny itp. oraz Mini Zoo, wioski tematyczne. Obiad w trakcie zwiedzania. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Lublina w godzinach wieczornych.

Cena:  1795 zł/os.            Termin: 8 – 16.08.2021

Cena zawiera:
– transport autokarem, noclegi i wyżywienie wg programu, zajęcia i wycieczki łącznie z biletami wstępu do zwiedzanych obiektów i lokalnymi przewodnikami. Opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, ratownika wodnego oraz pielęgniarki. Ubezpieczenie NNW, podatek Vat.

UWAGA! Program i jego realizacja będzie uzależniona od wytycznych sanepidu oraz stanu epidemiologicznego w kraju i jego regionach.

Drukuj program –>