MEDJUGORIE 2020

„Przychodzę do was jako Matka.
Przychodzę z otwartym Sercem, pełnym miłości do was – moich dzieci”

Najświętsza Maryja Panna

PIELGRZYMKA DO MEDJUGORJE – REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Termin:

28.03 – 05.04.2020

Pielgrzymka ma charakter modlitewny

Cena pielgrzymki: 1490/os. (cena może ulec zmianie, tylko w przypadku wzrostu kursu EUR powyżej 4,5 PLN)

Świadczenia:
Opieka duszpasterska, opieka pilota, przejazd komfortowym autokarem, ubezpieczenie KL i NW, fundusz gwarancyjny, 6 noclegów  w pensjonacie w Medjugorje, 2 noclegi po drodze, 8 śniadań i 7 obiadokolacji, wycieczki przewidziane w programie: (Vepric – „chorwackie Lourdes”, Makarska – kilka godzin nad morzem, dla chętnych Mostar), opłata za tłumaczenie symultaniczne podczas nabożeństw i spotkań.

Program:

Dzień 1
Wyjazd w godzinach porannych, przejazd przez Polskę, Słowację, Węgry.
Obiadokolacja i nocleg w pólnocnej Chorwacji.
Dzień 2
Śniadanie, wykwaterowanie z noclegu i przejazd do Medjugorie.
Zakwaterowanie, obiadokolacja, udział w wieczornyn bloku modlitewnym.
Dzień 3 – 7:
Program pobytu w Medjugorie obejmuje wiele spotkań i świadectw, wspólny różaniec na Podbrdo, drogę krzyżową na Kriżevac, a także wyjazd do Tihaliny, codzienny udział w programie wieczornym w parafii Św. Jakuba oraz czas na indywidualną i wspólnotową modlitwę.

W dogodnym czasie jedziemy do kościoła w miejscowości Tihalina (ok. 30 km od Medjugorje), w którym znajduje się figura, która zdaniem widzących, najbardziej przypomina wygląd Matki Bożej. Wybranego dnia wszyscy, obowiązkowo jedziemy do tzw. chorwackiego Lourdes oraz na kilka godzin nad morze. Z wycieczki nad morze, z uwagi na wymogi związane z przekraczaniem granicy, nikt nie może zrezygnować.

Wedle uznania, ostatniego dnia przed wyjazdem,  po programie wieczornym, niektóre osoby spontanicznie idą pod figurę Matki Bożej na Wzgórzu Objawień, pod figurę przed kościołem albo nawet na Krizevac i spędzają tam część nocy na osobistej modlitwie.

Dzień 8
Śniadanie i wykwaterowanie, przejazd na północ Chorwacji lub na Węgry, nocleg tranzytowy.

Dzień 9
Śniadanie, wykwaterowanie i powrót do Polski.

Wymagany ważny dowód osobisty lub paszport!

Więcej informacji duchowych  na temat Medjugorie oraz pielgrzymek do tego miejsca, osób które prowadzą powyższe pielgrzymki, możecie Państwo znaleźć na stronie: dobrapielgrzymka.pl