Kolonie i obozy

Wakacje z nami na pewno będą wspaniałym przeżyciem a przyjaźnie, które nawiążą się w trakcie pobytu na obozie czy koloniach mogą przetrwać lata… Zapraszamy!!!

 

WYJAZDY LETNIE!!

ZIELONA SZKOŁA NAD MORZEM- W 5dni zwiedzimy między innymi Gdańsk, lew_galeonToruń, Sopot oraz Mierzeje Helską, gdzie znajduje się fokarium. Na uczestników czeka również rejs Galeonem „Lew” na Westerplatte.

Termin: 20-24.05.2019            Cena: 665 zł/os przy 45 uczestnikach

We współpracy z Biurem Podróży DARIO-TOURS

Czytaj więcej –>

 


 HISZPANIA – OBÓZ MŁODZIEŻOWY –  Plaża HiszpaniaŚródziemnomorska kuchnia, stadion FC Barcelona będący atrakcją nie tylko dla fanów footballu, a także całodzienna zabawa w jednym z najlepszych włoskich parków rozrywki.

Termin: 22.06. – 03.07.2019             Cena: 2495 zł/os.

Czytaj więcej –>


 

 GRECJA – RIWIERA OLIMPIJSKA-  Wakacje w kolebce naszej cywilizacji,
w najlepszym hotelu w okolicy. Bogaty program zwiedzania m.in. Meteory – jednego z sześciu czynnych średniowiecznych „wiszących klasztorów” malowniczo położonych na szczytach kamiennego lasu.
Bez nocnych przejazdów!

Termin: 8-17.07.2019r.                                              Cena: 1995 zł/os.

Czytaj więcej –>


BUŁGARIA – HOTEL CHAIKA - wypoczynek w Hotelu położonym 50m od bulgaria beachpiaszczystej plaży; wśród parku i zieleni. Znajdujący się 8km od Warny, gdzie można pojechać na wycieczkę do Delfinarium.

Termin: 9-20.07.2019                                        Cena: 1995 zł/os.

Czytaj więcej –>

 


 

MORZE, TANIEC I… - kolonie z bogatym programem atrakcji, a także dance on beachzajęciami tanecznymi z instruktorami Szkoły Tańca DANCE MANIA, mającymi na celu wprowadzić uczestników w świat tańca, rozwinąć pasję, podnieść umiejętności taneczne.

Termin: 9-17.08.2019r.                                 Cena: 1495 zł/os.

Czytaj więcej –>