GÓRY, TANIEC I … – KOLONIE

Zapraszamy do ośrodka „ORLE GNIAZDO” położonego w Poroninie w otoczeniu lasu i malowniczego potoku.
Dom znajduje się w cichym, spokojnym miejscu, gdzie można odpocząć od miejskiego zgiełku i życia w ciągłym pędzie. Położony jest miedzy miejscowościami Murzasichle a Małe Ciche. Z okien rozpościera się piękny widok panoramy Tatr. Do dyspozycji są pokoje z łazienkami, TV , WI-FI, sauna, basen odkryty i wiele innych atrakcji: plac zabaw: huśtawki, karuzele, piaskownice, trampoliny oraz duża gama gier zręcznościowych.

Wiek: 6 – 14 lat.

Dzień 1
Wyjazd o godz. 7:00, parking pod Stadionem Arena w Lublinie. Przejazd do KRAKOWA – zwiedzanie miasta:  selfi ze Smokiem Wawelskim i spacer od Wawelu do Rynku ze słynnymi krakowskimi sukiennicami. Przejazd do pensjonatu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 2 – 8
Śniadanie, obiady i kolacje. Zajęcia programowe, zabawy, wycieczki:

  • TERMY CHOCHOŁOWSKIE
  • WYJAZD NA GUBAŁÓWKĘ –  zwiedzanie ZAKOPANEGO – zakupy na KRUPÓWKACH
  • wyprawy w góry wybranymi szlakami turystycznymi takimi jak np. do DOLINY KOŚCIELISKIEJ czy na KALATÓWKI.
  • zajęcia taneczne z instruktorami Szkoły Tańca DANCE MANIA; mające na celu wprowadzić uczestników w świat tańca, rozwinąć pasję, podnieść umiejętności taneczne.
  • turniej piłki siatkowej i piłki nożnej;
  • dyskoteki
  • prelekcje o Tatrach i ludziach gór
  • ognisko z atrakcjami i kiełbaską

Dzień 9
Śniadanie, pakowanie. Przejazd do ENERGYLANDII – zabawa w największym w Polsce parku rozrywki. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Lublina w godzinach nocnych.

Cena:1695 zł/os.                          Termin: 10 – 19.08.2020

Cena zawiera: – transport autokarem, noclegi i wyżywienie wg programu, zajęcia i wycieczki łącznie z biletami wstępu do zwiedzanych obiektów i lokalnymi przewodnikami. Opieka wykwalifikowanej i doświadczonej kadry pedagogicznej oraz kadry instruktorskiej, Ubezpieczenie NNW, podatek Vat.

 

Uwaga!  W związku z istniejącą sytuacją epidemiczną w kraju – program przejazdu, pobytu i zwiedzania będzie uzależniony od wytycznych sanepidu!

Potwierdzeniem rezerwacji jest zgłoszenie do 30.06.2020  poprzez:

–  podpisanie umowy- zgłoszenie osobiście w biurze lub zgłoszenie mailem: biuro@avitur.pl – drogą mailową otrzymacie Państwo wszystkie dokumenty.

–  oraz wpłatę zaliczki 200 zł na konto:

Konto: ING Bank Śląski S.A. 12 1050 1953 1000 0090 7225 7471

Drukuj program –> Góry kolonie Dancemania VIII 2020