WŁOCHY 7 DNI

Rimini – Asyż – Rzym i Watykan – Padwa – Wenecja

Dzień 1
Wyjazd z miejsca zbiórki, przejazd przez Polskę, Czechy, obiadokolacja i nocleg w Czechach.
Dzień 2
Śniadanie, przejazd przez Austrię i Włochy. Przyjazd na obiadokolację i nocleg nad Morze Adriatyckie w okolice Rimini.
Dzień 3
Śniadanie, przejazd do Asyżu, zwiedzanie: bazyliki Santa Maria degli Angeli z kapliczką Porcjunkula, Rosarium – gdzie rosną róże bez kolców, a następnie zwiedzanie bazyliki Św. Franciszka oraz bazyliki św. Klary. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolice Rzymu.
Dzień 4
Śniadanie, zwiedzanie Rzymu: Watykan z Bazyliką św. Piotra, bazylika Św. Jana na Lateranie oraz Święte Schody, „ Rzym starożytny” – Łuk Konstantyna, Koloseum, Kapitol, Forum Romanum; Plac Wenecki z Ołtarzem Ojczyzny, Bazylika św. Pawła za murami, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 5
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Rzymu, Audiencja Generalna z Ojcem Świętym na Placu św. Piotra, pobyt w „wiecznym mieście” do godzin popołudniowych, przejazd na obiadokolację i nocleg nad Adriatyk.
Dzień 6
Przyjazd w godzinach porannych do Padwy – wizyta w Bazylice św. Antoniego, przejazd do Wenecji, rejs statkiem do centrum starej Wenecji, zwiedzanie: Plac św. Marka z bazyliką św. Marka, most Rialto, kościół Matki Bożej Zdrowia, spacer uliczkami i mostami Wenecji, powrót do autokaru pieszo lub statkiem. Późnym popołudniem wyjazd w stronę Polski.
Dzień 7
Powrót w godzinach popołudniowych.

Cena: 1599,- zł/os.

Cena zawiera:
transport autokarem; 4 noclegi w hotelach – pokoje 2,3, -osobowe z łazienkami 4 śniadania i 4 obiadokolacje; pilot ze strony biura, 1 x przewodnik w Rzymie , ubezpieczenie NNW i KL;

Cena nie zawiera: napojów do obiadokolacji , biletów wstępu oraz komunikacji miejskiej: ok. 40 euro