Londyn 4 dni

1 dzień
Zbiórka na lotnisku w Świdniku  2 godz. przed wylotem. Odprawa. Wylot. Transfer do hotelu. Nocleg.

2  i 3 dzień
Śniadania. Zwiedzanie Londynu: Twierdza Tower of London, Tower Bridge, spacer po City – finansowej dzielnicy Londynu, katedra św. Pawła. Dla chętnych rejs statkiem po Tamizie, Pałac Buckingham, Łuk Admiralicji, Opactwo Westminsterskie, przejście przez ulicę Whitehall do Parliament Square pod House of Parliament, wieża zegarowa z dzwonem Big Ben. London Eye (dla chętnych – przejażdżka największym na świecie kołem widokowym). Dalsza część zwiedzania: park Św. Jakuba, Piccadilly Circus ze sławnym amorkiem, Trafalgar Square z kolumną Nelsona, Galeria Narodowa. Wizyta w Greenwitch. Obiadokolacje. Powrót do hotelu. Nocleg.

4 dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie. (jeśli czas pozwoli to jeszcze odrobina zwiedzania Londynu lub czas wolny na zakupy). Transfer na lotnisko. Odprawa. Przylot do Świdnika.

Cena: 1399 zł + bilet lot. (ok. 650zł)    

Cena zawiera:
3 noclegi w hotelu w Londynie lub na przedmieściach Londynu z dogodnym połączeniem do centrum miasta (pokoje 2-4 os. z łazienkami); 3 śniadania, 2 obiadokolacje 2 daniowe z kawą lub herbatą; bilety komunikacji miejskiej w trakcie pobytu, transfer na/z lotniska do hotelu, opiekę pilota-przewodnika; ubezpieczenie KL, NNW.

Zachęcamy do włączenia w program: przejazd otwartym piętrowym autobusem turystycznym,  który objeżdża wszystkie atrakcje centrum oraz rejs statkiem po Tamizie, cena biletu ok 30 GBP za całość.

Dodatkowo dla chętnych:
– przejażdżka London Eye ok. 20 funtów
– Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds ok. 30 funtów

PRZELOT
LINIE LOTNICZE WIZZAIR – cena biletu ok. 650 zł
W CENIE: MAŁY BAGAŻ PODRĘCZNY o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25cm
BAGAŻ REJESTROWANY 1 SZTUKA 32 KG dodatkowo płatny ok. 220 zł!!!!

UWAGA! Kolejność zwiedzania i godziny wylotu mogą ulec zmianie w zależności od terminu imprezy.