BUŁGARIA- ZŁOTE PIASKI 2021

KOLONIE – OBÓZ MŁODZIEŻOWY  BUŁGARIA- ZŁOTE PIASKI

HOTEL HELIOS**** All Incl.

ZŁOTE PIASKI to perła bułgarskiego wybrzeża czarnomorskiego. Przepiękna przyroda, wspaniałe plaże, morze, słońce, niezapomniana atmosfera, tętniące życiem kluby, kafejki, dyskoteki przyciągają rzesze turystów.

PROGRAM:
Dzień 1: Wyjazd z Polski w godz. porannych. Przejazd przez Słowację, Węgry, Rumunię. Nocny przejazd przez Rumunię.
Dzień 2: Przyjazd do hotelu w godzinach południowych. Obiad. Zakwaterowanie w pokojach, spotkanie organizacyjne, kolacja, nocleg.
Dzień 3 – 10:
W trakcie pobytu: plażowanie, gry i zabawy, kąpiele, wycieczki:

wycieczka do  Pobiti Kamani – Skalnego Miasta, do Monastyru Aładża
wycieczka do Warny – trzeciego co do wielkości miasta  w Bułgarii. Powszechnie uznawana jest za morską stolicę Bułgarii: rzymskie ruiny, bizantyjskie fortyfikacje oraz zabytki architektury tureckiej.

wycieczka na Półwysep Kaliakra oraz do Bałczika – największe perełki wybrzeża Morza Czarnego;
wyjście do Aqua Parku w Złotych Piaskach;
Dzień 11: Wykwaterowanie po śniadaniu, złożenie bagaży, ostatnie zakupy. Wyjazd z Bułgarii. Nocny przejazd przez Rumunię.
Dzień 12:  Powrót w godzinach wieczornych.

ZAKWATEROWANIE:
Hotel HELIOS **** 5 minut spacerem od plaży. (ok. 450 metrów), bogaty program występów rozrywkowych oraz klimatyzowane pokoje z balkonem, wi fi, obfite posiłki w formie bufetu składające się z dań kuchni bułgarskiej oraz międzynarodowej. Kryty basen z podgrzewaną wodą oraz 2 duże odkryte baseny z leżakami i parasolami. 50 m od hotelu: Park wodny Aquapolis.

TERMIN: 28.06. – 09.07.2021               CENA: 1890,- zł/os.

Cena dla osób, które nie ukończyły 18 lat.

Dla osób, które ukończyły 18 lat  (rocznik 2003) cena: 2100 zł/os.

Cena zawiera: 
*Transport autokarem.
*Zakwaterowanie – 9 noclegów w hotelu ****  – pokoje 3 i 4 osobowe!
*Wyżywienie – tzw. Ultra All Inclusive: śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje w formie bufetu,  napoje do wszystkich posiłków – kuchnia bułgarska). Opieka pilota, opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Całodobowa opieka medyczna.
* Ubezpieczenie KL, NNW, opłatę za UFG oraz bilety wstępu do: Aquaparku, wstęp do Mauzoleum Warneńczyka, Skalnego Miasta  i Monastyru,  Delfinarium w Warnie

Cena nie zawiera:  kaucji pobieranej przez hotel w dniu przyjazdu: 20 euro i zwracanej w dniu wyjazdu, jeśli nie nastąpiły żadne uszkodzenia w pokojach hotelowych,  posiłków w czasie drogi, wycieczek fakultatywnych.

Cena nie zawiera testów covidowych!!!!

Osoby wyjeżdżające za granicę zobowiązani są do posiadania potwierdzenia szczepienia przeciw covid lub test antygenowy covid 19.

Taki test można wykonać za pośrednictwem naszego biura – koszt ok. 300 zł.

UWAGA!!!! Na wyjazd do Bułgarii uczestnik jest zobowiązany do zabrania ze sobą ważnego dokumentu tożsamości: dowodu lub paszportu.

Drukuj program –>