BELLA ITALIA

Bella Italia

Dzień 1
Wyjazd w godzinach porannych, przejazd do Czech, do Morawskiego Krasu, wizyta w jednej z jaskiń krasowych, przejazd na obiadokolację i nocleg do Hodonina. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Przejazd do Włoch. Po drodze wizyta w Padwie, która zawsze będzie kojarzyć nam się z Uniwersytetem i przypominać o wielkich Polakach, którzy tam studiowali. Wieczorem przyjazd w okolice Rimini, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg. Hotel Augustus lub Conti w Gateo a Mare.
Dzień 3 – 5
Śniadania i obiadokolacje. Wycieczki autokrowe po okolicy:
* Mirabilandia– największy włoski park rozrywki. Park zajmuje obszar 30 ha, a dodatkowe 10 ha powierzchni przypada na obszar wodny. Niepowtarzalną atrakcją parku Mirabilandia jest 100 metrowe diabelskie koło, które czeka na nas już przy samym wejściu. Kolejne dwie atrakcje, które są chlubą parku, to dwie 60m wysokie wieże. Pierwsza z nich symuluje swobodne spadanie a druga potrafi wystrzelić nas wysoko w kierunku nieba. Cena ok: 25 euro/osoba
* San Marino – jednodniowa wycieczka, w trakcie której podziwiać będziemy uroki państwa/miasta położonego nieopodal wybrzeża Rimini. W drodze powrotnej istnieje możliwość zrobienia zakupów w miejscowych sklepach wolnocłowych.
*Italia w miniaturze jest parkiem tematycznym, gdzie wśród zieleni i kolorowych kwiatów znajduje się 270 miniatur najpiękniejszych miejsc we Włoszech, m.in. Bazylika Św. Piotra, Fontanna di Trevi i wiele innych wspaniałych zabytków Rzymu, Katedra w Mediolanie, Plac del Plebiscito w Neapolu, Port w Genui, Arena w Weronie, Dolina Świątyń w Agrigento i wiele innych. W Parku jest również część przeznaczona Europie z miniaturami Wieży Eiffla w Paryżu czy bajkowego zamku Neuschwanstein w Niemczech. Cena: ok.15 euro/osoba Rawena – miasto, które jest kolebką wczesnochrześcijańskiej kultury. Bazylika San Vitale z V – VI w., rynek, Piazza Popolo, Grobowiec Dantego.
Dzień 6
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Wnecji. Rejs statkiem do centrum, zwiedzanie najsłynniejszego włoskiego miasta położonego na wodzie: Plac Św. Marka, bazylika Św. Marka, Pałac dożów, most westchnień, most Rialto. Wieczorem wyjazd w stronę Polski.
Dzień 7
Powrót do Lublina w godzinach popołudniowych.

Liczba osób 25 – 30 os. 31 – 39 os. 40 i więcej
Cena: 1395 zł/os. 1359 zł/os. 1229 zł/os.

Cena zawiera:
– transport autokarem;
– noclegi – 1 x w Hodoninie oraz 4 noclegi w Gatteo a Mare nad Morzem Adriatyckim.
– wyżywienie wg programu (śniadania i obiadokolacje);
– pilot ze strony Biura;
– podatek VAT- ubezpieczenie

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – wg uznania oraz opłaty na tzw. Fundusz Gwarancyjny (nowy podatek na rzecz Marszałka danego województwa gwarantujący sprowadzenie osób będących za granicą w przypadku bankructwa biura, który teoretycznie obowiązuje od XI 2016r ale nie ma jeszcze szczegółowych rozporządzeń co do kwot).

Obok wielu atrakcji i muzeów, które są bezpłatne dla młodzieży do 18 lat, proponujemy ponadto płatne wejścia:
– Jaskinia Macocha wraz z kolejką ekologiczną ok. 200 Kc
– Mirabilandia : ok. 25 euro
– Italia w miniaturze ok. 15 euro;
– Grobowiec Dantego – ok. 8 euro

pobierz program–>rimini-zielona-szkola-2017